Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı

5 posters
YazarMesaj
gizem1556
Admin
Admin
gizem1556

Kadın

Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Empty
MesajKonu: Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 3:33 pm

Oğuzhan Yıldız'ın ve Gülçin'in röpörtajı:
İlk aşkını anlat balakım Ozi?
Oğuzhan:İlk büyük aşkımı 2004 yılında yaşadım.7 aylık bir ilişki yaşadık.
Nasıl Tanışmıştınız?
Oğuzhan:Ben Number One'da VJ'lik yaparken programıma konuk olmuştu.
İlk kez kime "Seni seviyorum" dedin?
Oğuzhan:Ona dedim,ama biraz farklı söyledim "Seni sapık gibi seviyorum" dedim!
Sevgililer Günü hakkında neler düşünüyorsun?
Oğuzhan:Çok önemsediğim bir gün değil aslında,ama kızlar önemsiyor ve benim de önemsemem gerekir gibi hissediyorum.
Sevgigiler Günü'nde sevgiline verdiğin ilk hediyeyi hatırlıyor musun?
Oğuzhan:Hediye almadım,telgraf yolladım "Seni seviyorum,stop" yazdım.Hayatında aldığı ilk telgraftı.
İlk öpücüğünün?
Oğuzhan:Çok enteresandı.O beni öptü.Ben çok çekingen biriydim o zamanlar.6 ay boyunca hiç dokunmadım bile ona.En son o dayanamadı öptü beni.
Ne hissettin hatırlıyor musun?
Oğuzhan:Bana biraz korku vermişti."Acaba üzerime çok büyük bir sorumluluk mu binecek?Bu iş nereye gidecek?"diye düşünmüştüm.
Daha o dakikada bunu mu düşündün,pes!Kaç yaşındaydın?
Oğuzhan:Evet düşündüm,15 yaşındaydım.
Yaşadığın ilk Sevgigiler Günü'nde sevgilini nereye götürdün?
Oğuzhan:Kafe Krepen'e götürdüm.Sonra Ortaköy'e gidip Rock House'da konser dinlemiştik.Geceyi Bebek sahilinde bir bankta oturarak bitirmiştik.
Şu an aklına gelen ilk romatik komedi?
Oğuzhan:"Nothing Hill" süperdi.
İlk aşk acısını anlat hadi...
Oğuzhan:Yine aynı kız.
Niye terk mi seni?
Oğuzhan:Hayır,ama kafasında başkalarını olduğunu öğrendim.Duyguların yalan olduğunu öğreniyorsun bir süre sonra.Özellikle günümüzde kızlar kendi amaçları ve idealleri için herkezi ezbiliyorlar.Seni bir engel olarak görmeye başlıyor bir süre sonra.
En uzun ve kısa ilişkin...
Oğuzhan:En uzunu 8 ay,en kısası 4 ay.
Seni en çok güldüren romantik komedi?
Oğuzhan:"Ah Mary,Vah Mary".Hem duygusal hem de çok komikti.
En çok beğendiğin çift
Oğuzhan:Heidi Klum ve Sela çifti çok şeker bence.Çok yetenekli bir adam,fazla yakışılı değil ve yanında çok güzel bir kadın...
Aşkla ilgili en büyük korkun ne?
Oğuzhan:Tutarsızlık.Bir gün çok iyi davranan birinin,öbür gün ilişkiyi aniden bitirmesi.
Aşka en çok benzeyen tad ne sence?
Oğuzhan:Aşk,ekşi bir şeydir.Ne atalı ne acı.Yerken zevk veren ama sonra acı çektiren birşey...Adana gibi.Ya da şöyle anlatalım;Kremalı topların içi acı olan bir profiterol gibidir aşk...
Sevgilinden beklediğin en önemli şey?
Oğuzhan:Bağlılık ve dürüstlük.

İlk aşkını anlatır mısın bize,Gülçin?
Gülçin:ilkokuldaydım,kime aşık olduğumu hatırlamıyorum ama.Ben çok utangaç biriydim,o yüzden bunu hiç belli etmiyordum.Sadece onu izleyip bana ilgi göstermesini bekliyordum.
Hiç açıldın mı?
Gülçin:Hayır,açılmadım
İlk kime "Seni seviyorum" dedin?
Gülçin:Kime söylediğimi söyleyemem,ama çok rahat söylemiştim,çünkü hislerim çok gerçekti.Gerçek olduğunda zorlanmıyor insan bunu söylerken.
Sevgililer Günü yaklaşıyor seni planların neler?
Gülçin:Bugün benim için hiçbir zaman özel olmadı ve yine hiçbir planı yok!Nedenseo gün geddiğinde hep tek başıma kalıyorum!
Bugüne kadar birine verdiğin en saçma hediye neydi?
Gülçin:Erekek arkadaşıma bir duvar saati almıştım,üzerinde domuz resmi vardı ve gözleri böyle oynuyordu.Bir erkeğe bu alınır mı!Bir süre de para vermiştim üstelik ona.Zorla takdı odasına tabii ki,ama bir süre sonra indirdi.
Gerçekten çok fenaymış.O sana ne hediye almıştı?
Gülçin:O da ban benim hiç sevmediğim bir kolya almıştı.Asla takamayacağın birşeydi.Ben de beğenmediysem hiç saklayamam.Belli ettim o da çok üzüldü .Ama dürüst olmam iyi birşey değil mi?..
Şu na aklına gelen ilk romantik komediyi söyler misin?
Gülçin:Meg Ryan!ı çok seviyorum ben."Mesajınız Var" çok güzeldi.
İlk platonik aşkın?
Gülçin:Herhalde ilkolkuldakilerdir.
Peşinde "Aşk Sakızı"olan bir türlü kurtulmadığın biri oldu mu?
Gülçin:Oldu.Çok komik,başıma bela olmuştu ve hep bana yalan söylüyordu.Kötü şeyler yaptı,bani aldattı.Sonra hep benimle birlikte olmak istedi ve ben har zaman "Hayır" dedim.Yalancı işte,hiçbir zaman değişmedi.
En sevdiğin aşk masalı?
Gülçin:Bu bir masal değil ama masal saylır:Rome ve Juliet.Bu filmi 14 kez izledim.Öyle bir aşk yok malesef.
En uzun ve en kısa ilişkin ne kadar sürdü?
Gülçin:En fazla 2,5 yıl,en kısa 3 ay sürdü.
Gülçin:"Good Lock Chuck"
Gülçin:Çok aşık olup yerlerde sürümek.Aslında deli gibi aşık olamayı çok istiyorum,ama karşılıklı olması koşuluyla.Korkarım ki her zaman bir taraf daha fazla seviyor,daha az sevilen taraf olmak istemiyorum.
Aşkla ilgili en büyük hayalin ne?
Gülçin:Sevgilimle beraber sahnede şarkı söylemek.
Aşka en çok benzeyan tad na sence?
Gülçin:Su.Hem çok ihtiyacın olan,hem de bir türlü doyamadığın birşey!
Sevgilinden beklediğin en önemli şey ne?
Gülçin:Olgun dürüst olması...Çünkü hepsi çocuk bence!

Cem'le Cemre'nin röpörtajı
Cem Avnayim
İlk aşkın anlatır mısın?
Cem:Yuvadan beri aşık oluyorum,6 yaşındaydım.Biraz fazla aşık oluyorum ben.İlk aşık olduğum kız çok güzel bir kızdı.Ben aşkı yemek yemek gibi bir ihtiyaç olarak gördüğüm için,bana çok doğal gelmişti herşey.
İlk kime "Seni seviyorum" dedin?
Cem:Bu tarz şeyler söylemem ben.Sevgimi gösteririm.11 aylık bir ilişkim vardı,en uzun ilişkim,orada söylemiştim sadece.
O sana sormuş muydu " Beni seviyor musun" diye?
Cem:Hayır hiç sormadı.Soran olursa direkt ilişkimi kesiyorum zaten!
İlk Sevgililer Günü'nde sevgilinle ne yapmıştın?
Cem:Kavga ettik!Çünkü işim uzadı ve ben buluşmaya geç gittim...
Birbirinize ne almıştınız?
Cem:Bana cüzdan almıştı,ben da ona üzerinde "Kiss me" yazan çamaşır.
İlk kez biriyle öpüştüğünde kaç yaşındaydın?
Cem:çok zevkli ve çok keyifli birşeydi,14 yaşındaydım.Bağdat Caddesi'nin tam ortasında öpüşmüştük.Şaşkınbakkal'Daki ışıkların oratasındaydık.Daha önce çok öpüşen çift görmüştüm,ama sen yaşayınca başka birşey!
Şu anda ilk aklına gelen romantik komedi ne?
Cem:"Söz ve Müzik"i çok sevmiştim.
En uzun ve en kısa ilişkin ne kadar sürdü?
Cem:En uzun 11 ay sürdü.Çünkü o zzaman arkadaşlarımın uzun dönemli bir ilişkisi vardı,ben de çok kıskandım.En kısa ilişkim de nereden baksan 15-20 dakika sürmüştür.Hayır şaka bu!14 saat galiba,bir kızı Bodrum'a kadar otobüsle bırakmıştım en kısa ilişkim budur.
En çok güldüğün romantik komedi hangisi
Cem:"Road Trip"filmini çok sevmiştim.Ben böyle romantik komedi değil de,gençlik komedi filmlerini daha çok seviyorum.
En sevdiğin çift?
Cem:Brad Pitt'i çok seviyorum ben.Kendime de çok yakın buluyorum,çok doğal bir adam çünkü.Oyunculuk olarak bakmıyorum,duruşu çok hoşuma gidiyor.Brad ve Angelina tamamdır bana göre!
Aşkla ilgili en büyük korkun?
Cem:Aşık olmak dermişim!Aşkla ilgili en büyük korkum Cemre benim!Benim aldatılmak gibi bir korkum yok,çünkü eğer aldatılıyorsan,bu senin yüzündendir.Karşındakine yemediğin dönemlerde aldatılıyorsun bence!
Cem:Dondurma!Dondurmayı aldığında hemen yemelisin,eğer bırakırsan eriyip gidiyor.Aşk da böyle birşey!Onu bırakmamak lazım.Gereken ilgiyi vermelisin.Külahını da yiyeceksin.Dibi de çok güzeldir bu arada!
Cem:Güven...
Sana asıl güvensin kızcağız?
Cem:İşte,o yüzden güven bekliyorum ya zaten!
Cemre:
İlk aşkını anlatır mısın?
Cemre:İlk kez aşık olduğumda lisedeydim.Acayip heycanlanıyordum onu gördüğümde.Bana değişik bir şekilde "Günaydın"dediğinde,"kesin benden hoşlanıyor"diye düşünüyordum.Kendi kendime triplere giriyordum,ama ondan hoşlanığımı hiç belli etmezdim,çok cool'dum!
Ona ondan hoşlandığını söylemiş miydin?
Cemre:Hani bir insanı iyice tanıdığınızda eksilerini görmeye başlıyorsunuz ya,onun da birsürü eksisini görmüştüm ve hislerim bitince "Biliyor musun,ben sana aşık olmuştum ama iyiki de beraber olmamışız!"demiştim.
Sevgililer Günü'nün senin için anlamı ne?
Cemre:İnanılmaz ticâri buluyorum ve böyle birgün olduğuna inanmıyorum!Anneler Babalar Günü daha anlamlı,ama ben bugünlerden hiç hoşlanmıyorum.
Sevgililer günü'nü kutlamadığın için o gün sevgiline bir hediye almamışsındır herhalde.Sana şunu soralım,ilk kez sevgilin için aldığın hediye neydi?
Cemre:Hatırlamıyorum gerçekten,demek ki vay halime benim almamış da olabilirim.Bu arada şunu söylemek istiyorum,hediye almayı değil,birilerine hediye vermeyi daha çok severim.
İlk öpüşmeyi anlatır mısın bize?
Cemre:Hiç öpüşmedim!
İlk platonik aşkını söyler misin?
Cemre:Hayır anlatamam!Çünkü çok ünlü bir isim.Çocukken de bayılıyordum ona,her hareketine,idolümdü.Platonikti.
Senin için "Aşk sakızı"olan ilk çocuğu anlatır mısın?
Cemre:Oldu dolu!Ben insanları kırmaktan nefret ederim,ama bazı durumlarda çok ters ve agrasif olabiliyorum.Onun için birileri bana yapıştığı zaman çok acımasız olabiliyorum.Gayet tersimdir,karşımdaki ağlasa bile tepkisiz kalabiliyorum.Bu konuyla ilgili çok komik bir hikâyem var.Biri vardı,beni iki kez görmüş olmasına rağmen bana çok aşık olduğunu söylüyordu.Ne ara aşık oldu onu da anlamadım.Yüzlerce kez telefon etti,ağladı,materyalist hareketler yapıyordu.Bana sürekli hediyeler göndermesi benim için son nokta oldu.Gönderdiği herşeyi geri gönderiyordum!
En kısa ve en uzun ilişkin ne kadar sürdü?
Cemre:Hiç ilişki yaşamadım,nasıl birşey olduğunu çok merak ediyorum!
Yazık sana(İnandık şimdi biz de)Seni çok güldüren romantik komediyi söyle bari.
Cemre:"Nothing Hill"...
Aşkla ilgili en büyük kokun?
Cemre:Aşkın bitmesi ve sevgilimin benden sıkılması,en büyük korkun sanırım...
Cemre:Toprak kapta yapılan sufle...
Cemre:Ne olursa olsun,çok konuşsun ve herşeyi söylesin.
http://hepsifanclub.editboard.com
gizem1556
Admin
Admin
gizem1556

Kadın

MesajKonu: Devamı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 3:35 pm

Bu da Devamı;

Yasemin Yusuf röpörtajı
Yusuf Akgün:
İlk aşkınla başlayalım
Yusuf:17 yaşındaydım aşık oldum.Hala beraberiz.
Hala mı?
Yusuf:Evet,17 yaşımdayden tanıştık ve 6 yıldır beraberiz.
Ne kadar güzel,harika!Nasıl tanıştığınızı anlat bize.
Yusuf:Lisede tanıştık.Önce arkadaştık,sonra bir baktık sevgili olmuşuz!
Bu kadar uzun sürmesinin sırrı ne sence?
Yusuf:Ona borçluyum herşeyi.Araya ayrılıklar da girdi,ama o dönemlerde de her zaman yanımda oldu.Dediğim gibi mükemmel bir indan kendisi.Şanslı bir erkeğim ben.
Böyle şeyler söylediğin için o da şanslı bize göre.Ona ilk kez ne zaman "seni seviyorum"dedin?
Yusuf:Okuldaydık,beraber dersi kırmıştık.Arkadaştık o zamanlar,yağmur yağıyordu,okulumuzun bahçesindeydik böyle yeşilliklerin içinde bir yerdi orası da.Okulun bir çardağı vardı,onun altında ona onu sevdiğimi söylemiştim.
Sevgililer Günü'ne gelelim...Bu gün özel midir sence?
Yusuf:Uzun zamandır beraberiz biz.Çiçekli balonlu kutlamalardan tutun da,pırlantalı hediyelere kadar vardırdık olayı.Ama Sevgililer Günü bana daha çok ticari bir kavram olarak geliyor.İnsan sevgilisine sevgisini sunmak için tek bir günü beklememeli bence.
En son ona ne hediye aldın?
Yusuf:Bir bileklik aldım.
Kavga ettiğinizde bunu nasıl çözersin?
Yusuf:Ben çok sinirli oluyorum öyle durumlarda.İlk adımı atacak taraf ben olmak istemiyorum.
Oldu canım!
Yusuf:Düzgün yaşanan bir ilişki bu,ama ben düzgün bir adam değilim,o yüzden sorunlar yaşıyoruz tabii ki.Ama zor bir adam olsam da iyi bir adamım gerçekten.Karşımdakine çok değer veririm.O da bunu bildiği için ona göre davranıyor aslında ve sorunları çözebiliyoruz.
İlk platonik aşkın?
Yusuf:Yine o!Herşey o!
Yasemin:
İlk aşkını anlatır mısın?
Yasemin:İlkokuldaydım,ben dörde gidiyordum,o da beşe gidiyordu.Tolga'ydı adı.O farkındaydı durumunun,çok tarz bir çocuktu.Giydiği kazağın kolları çok uzundu ve uçları yırtık pırtık olurdu.Saçları,dümdüz kaküllüydü,çok güzeldi.Kesimi süperdi,Kurt Cobain gibi bir tipti.
Aranızda birşey oldu mu?
Yasemin:Tabii ki olmadı.Hiçbir zaman söylemedim!
İlk kez kime "seni seviyorum"dedin?
Yasemin:Herhalde 15 yaşındaydım,kime dediğimi hatırlıyorum ama söylemeyeceğim.Onu görünce böyle kalbim deliler gibi atardı çok iyi hatırlıyorum.Bir gün "sana birşey söyleyeceğim"dedim ve söyledim.O bana daha ince söylemişti,ama ben cevap verememiştim.Bir hafta sonra da ben söyledim.O da çok mutlu oldu tabii.
Sevgililer Günü'nde özel birşey yapmayı düşünüyor musun?
Yasemin:Hayır düşünmüyorum,sevgilim yok çünkü.Olsa yapardı birşeyler.
Sevgililer Günü'nde hiç hediye aldın mı bir sevgiline?
Yasemin:Evet çok istiyor diye bir saat almıştım.Bir kere de arabasıyla ilgili birşey.
O sana ne almıştı?
Yasemin:O da saat almıştı.Çok komik bir tesadüf!
İlk öpüşmeni hatırlıyor musun?
Yasemin:17 yaşındaydım.Yanımda Gülçin vardı.Çocuk benden 2 yaş büyüktü.Birşey hissetmemiştim aslında," Ne bu ya"olmuştum.Çok merak ediyordum nasıl birşey olduğunu.
Şu an aklına gelen ilk romantik komediyi söyler misin?
Yasemin:"En iyi arkadaşım evleniyor"çok güzeldi.
"Aşk sakızın"haline gelen,seni her yerde takip eden bir çocuk oldu mu hiç hayatında?
Yasemin:Vardı.burada yaşamıyordu,şehir dışındaydı.Kendince iyi şeyler yaptığını düşünüyordu,ama çok sıkıyordı beni.Kendini de çok iyi biliyor!Daha yeni oldu bu olay çünkü.Bana "neden olmuyor?"diye soruyoru hep ama buna verecek cevabım yoktu.Sonuçta olmuyordu işte!
En sevdiğin masal hangisi?
Yasemin:Notre Dame'in Kamburu.
En kısa ve en uzun ilişkin,ne kadar sürdü?
Yasemin:En kısa ilişki diye birşey yok aslında çünkü o ilişki değil.Yazlıktaydık biri vardı.Sonra benim arkadaşımın arkadaşı olduğnun öğrendik.Arkadaşlarım beni bizzat etkiledi ve dene bu çocukla dediler.Bir hafta dayanabildim.Ben ukalayım ama o benden daha ukala.Anlaşamadık tibii ki.En uzun ilişkim de 2 sene sürdü.
Yasemin:"Çık Aramızdan" çok güzeldi!
En çok beğendiğin çift?
Yasemin:Brad Pitt ve Angelina Jolie,inanılmazlar bence.Ahston Kutcher ve Demi Moore'u da çok beğeniyorum.Türkiye'den de Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan.
Yasemin:Aşk zaten korkutucu birşey!Terk edilmekse terk edildim işime katlanamayıp gitti."Katlanamıyorum işte!"deyip gitti.İki senelik ilişkimdi.Şunu görmüş oldum;benim ne iş yaptığımı en başından biliyordu ve ben ona güvenmiştim.Bu şekilde güvenimin sarsılması çok kötüydü.Bundan sonra kimseye bu kadar çabuk güvenmeyeceğim.Bu işi bilen birinin olması gerekiyor çünkü anlamıyor kimse.
"Aşık olduğumda en çok ..."bu cümleyi tamamlar mısın?
Yasemin:En çok ona dokunmak isterim,hissetmek isterim.Boynunda kedi gibi durmak isterim!
Aşkla ilgili en büyük hayalin?
Yasemin:Hayatımda en çok gitmek istediğim yer Hawaii.Oraya da en sevdiğim insanlarla gitmek isterim.Orada,şezlonglarda,ellerimizde birer tane kokteylle yatıyor olabiliriz.Sonra birlikte sört yapıp beraber düşüp kalkarız.Deli gibi bağıra çağıra onunla dolaşamak isterim.
Aşka en çok benzeyen tad nedir sence?
Yasemin:Nar ekşisi!Aşk böyle birşey.
Sevgilinden beklediğin en önemli şey nedir?
Yasemin:Karşımdaki işime saygı duysun.Anlayış çok önemli.İşime saygı duymuyorsa benim hayatımda olamayacak demektir.Telefon açamadığımda,"Nerdeydin sen?" diye bir ses duymak istemiyorum!İşime saygı ve anlayış,o kadar.

Eren Erman röpörtajı
Erman Burmalı:
İlk kez aşık olduğunda kaç yaşındaydın,bize ilk aşkını anlatır mısın?
Erman:19 yaşındaydım.Daha öncekileri aşk zannediyormuşum, ama değilmiş.Çok güzeldi,sert bir kayadı,çarpıldım.Hiç ,umursamadığım ve hiç aşık olabileceğimi düşünmediğim bir anda karşıma çıktı.
Hepsi sert kayalara mı çarpıyor bu erkekler?
Erman:Galiba öyle oluyor.
İlk kez kime,ne zaman "seni seviyorum"dedin?
Erman:Çocukluğumda çok söylemişimdir,ama ilk söylediğimi hatırladığım kişi,yine aynı kişi.İlk anda nasıl söylediğimi hatırlamıyorum,sadece söyledikten sonra sürekli söylediğimi hatırlıyorum.
Sevgililer Günü senin için özel midir,o gün sevgilinle ne yaparsın?
Erman:Sevgilim varsa o gün birşeyler yaparız.Ama çok da önemli diyemem.
Sevgililer Günü'nde aldığın ilk hediyeyi hatırlıyor musun?
Erman:Sevgilim bana içinde kendi fotoğrafı olan bir çerçeve vermişti,ben de ona parfüm almıştım.
İlk öpüşmeni hatırlıyor musun,nasıl hissetmiştin?
Erman:11-12 yaşarındaydım.Çok güzel gelmişti.
En sevdiğin aşk masalı?
Erman:Külkedisi.Fakir kız,üvey anne!Çok üzülüyordum onun için,ama sonra mutlu sonla bitiyor,o yüzden en sevdiğim masal.
En uzun ve en kısa ilişkin?
Erman:En uzunu 3,5 sene sürdü.En kısası da 3 gün.
En beğendiğin çift?
Erman:Jennifer Lopez'e aşığım ben,çok beğeniyorum.Marc Anthony'i hiç sevmiyorum ama,Jennifer Lopez'in hatırına bu çifti söyleyeceğim.
Aşkla ilgili en büyük korkun?..
Erman:Herkes gibi aldatılmaltan ve "Seni çok seviyorum" deyip de arkadan bıçaklayanlardan korkarım.Göz göre göre aldatıyorlar,ama gözümün içine bakıp bana aşkını ilan ediyorsa ve iki gün sonra gidiyorsa,bundan çok korkarım.
Erman:Sufle,çok seviyorum.
Erman:Beni aldatmayan birisi olsun.Anlaşılabilemek çok önemli çünkü bazen ne yaparsan yap anlaşılamıyorsun.
Eren:
Seninle biraz Winx'ten bahsedelim Eren,kızlar bu görevi sana verdi...
Eren:Bu animasyon filmi için iki tane soundtrack yaptık.Rock altyapılı olan "Sen Bir Tanesin"için de klip çektik."Sedece Bir Kız"isminde slow bir parçamız var.Bunların ikisi de filmde yer alacak.Şarkıların sözleri birebir İngilizce'den Türkçe'ye çevirerek yazıldı.Filmin oynadığı her ülkede kendi dilinde olacak.Winx,22 Şubat'da vizyonda olacak.
Sizin yeni albüm ne durumda?
Eren:Bu ay kayıtlara başlayacağız,Nisan gibi de piyasada olacak.
Gelgelelim aşka,meşke...İlk kez ne zaman aşık oldun?
Eren:Kızlar benimle"ukala"diye dalga geçerler hep.Çünkü kimseyi beğenem,kolay kolay aşık olamam.Zaten bir tane sevgilim oldu benim bu güne kadar,o da dört sene sürdü.Yeni bitti bu ilişki.
Nasıl tanışmıştınız?
Eren:Bir arkadaş grubumuz vardı,o da o gruptaydı.1,5 sene boyunca arkadaştık,ama sonra şakalaşmalar ve oyunlarla sevgili olduk.Hayatım boyunca da sürsün isterdim,ama belki ileride yine beraber oluruz.
İlk kez kime "seni seviyorum"dedin?
Eren:Bir tek ona söyledim.
Sevgililer Günü'nde neler yapıyordunuz?
Eren:Birbirimize küçük hediyeler alırdık,ama hiçbir zaman bunu özel olarak seramoni haline getirmedik.
İlk Sevgililer Günü'nüzde ,o sana ne hediye almıştı?
Eren:Çok kalbalık bir arkadaş grubunu içinde bana sürpriz yapıp,hediyesini çıkarmıştı.Çok güzel kırmızı,sıradan olmayan bir tişört almıştı.O tişört de hala duruyor.Daha da duracak eminim ki.
İlk opüşmeni hatırlıyor musun?
Eren:Heyecanlanmıştım,çok güzeldi.Bir de çok beğendiğim bir çocuktu ve tesadüfen o gün orada karşılaşmıştım o çocukla.Bu olaydan iki sene önce onu bir yerde görmüştüm ben ve inanamamıştım,ne kadar güzel çocuk diye.Sonra işte bir mekanda karşılaştık.İlk öpüştüğüm çocuk o oldu.Film gibi bir şeydi.
İlk aşk acısını anlatır mısın?
Eren:Aldatıldığımı hiçbir zaman düşünmedim,ama ilişkinin son zamanlarına doğru böyle bir şüphe düştüğünde içime en büyük acıyı yaşadım.Doğru değildi bu ,birinden duymuştum,ama konu biraz daha üzerime gelince,çok üzüldüm.Çok zordu.
Nasıl atlattın?
Eren:Ben çalışmayı çok seven biriyim,kendimi başka alanlara ve işe kanalize ettim.
İlk platonik aşkını anlatır mısın?
Eren:Orta ikinci sınıftaydım.Yaz kampında tanıştığım biriydi.Onun da bana karşı birşeyeler hissettiğini biliyordum,ama ikimizin de böyle çok cool bir tavrı vardı."ben sana yaklaşmam,sen de bana yaklaşmazsın"gibiydik.
Başına çorap ören,senin için "Aşk sakızı" olan komik biri oldu mu hayatında?
Eren:Olmadı,çünkü benden hoşalananlar bana pek yaklaşamazlardı.Biliyorlardı herkese "hayır" diyeceğimi.Benim ne düşündüğümü kızlara sorarlardı.Kızlar benim adıma konuşurlardı "bence hiç şansını deneme,nasıl olsa istemeyecek"derlerdi.
En sevdiğin aşk masalı hangisi?
Eren:Pamuk Prenses'in o cücelerin evinde yaşıyor olmasını çok seviyordum.
En uzun ilişkin ve en kısa ilişkin?
Eren:Arkadaşalık süremizle birlikte 5,5 sene sürdü.Hala da hergün konuşuruz.
Seni en çok güldüren romatik komedi?..
Eren:"Zor Baba"lar süperdi.Hele ikincisine çok gülmüştüm.
En beğendiğin çift?
Eren:Johnny Depp ve Vanessa Paradis harika bir çift bence.Ben zaten Johnny'e aşığım.Bir de Justin Timberlake'e aşığım,hayatımda beğendiğim tek sarışın herhalde.
Eren:Gerçekten çok seviyorsam ve o beni yalandan sevmişse,bunu öğrenemek beni çok korkutur,çünkü ben gerçekten çok safça seviyorum.
"Aşık olduğumda en çok ..."bu cümleyi tamamlar mısın?
Eren:Onun her tarafında öperim,öpücüklere boğarım.Gerçekten öpücük canavarı olabiliyorum.
Aşka en çok benzeyen tad?
Eren:Sütlü çikolata.
Eren:Eğer beni seviyorsa,kimseden çekinmeden bana sevgisini göstersin.

Gülçin ve Oğuzhan
Onların Soruları;
Gülçin:Asla aşık olamaman için bir kızın ne kadar kötü olması gerekir?
Oğuzhan:Bencil bir kızsa hayatta aşık olmam.
Oğuzhan:Aşık olduğun adamın kedilere alerjisi var,onun için kedinden vazgeçer misin?
Gülçin:Asla,vazgaçmem.
Cemre ve Cem
Onların sorluları;
Cem:Bana ne zaman aşık oldun?
Cemre:Sette,hiç durmadan sabaha kadar çalıştığımız o koridorlarda aşık oldum sana.
Cem:Tam yeri neresiydi?
Cemre:Senaryoya göre mi gidiyoruz?
Cem:Hayır,gerçek hayattan bahsediyorum.
Cemre:Gerçek hayatta sana aşık olamam.Çabalasam da olamam.Peki ya sen gerçek hayatta bana aşık olmadan nasıl durabildin?
Cem:Duramadım!
Cemre:Onunla aramda hiç birşey yok,hiç hoşlanmıyorum,aramızda elektrik de yok!
Cem:Seviyorum onu ben,ya benimsin ya toprağın
Eren ve Erman
Onların Soruları;
Eren:Bana deli gibi aşıksın,şimdi ne soracaksın ki bana?
Erman:Sen bana deli gibi aşıksın asıl!Benimle evlenmek istiyorsun!
Evlenecek misin Barış'la?
Eren:Evet,evleneceğim.Senaryoyu mahvettim tabii bu arada,öyle birşey yok çünkü.
Eren:Benden önce kaç tane vukuatın var?
Erman:Var,bir sürü vukuatım var!Beni böyle kabul ediyor musun?
Eren:Ediyorum.
Yasemin ve Yusuf
Onların Soruları;
Yasemin:Sevgilini aldatır mısın?
Yusuf:Hayır.
Yasemin:Yalan söylüyorsun!Şaka şaka gerçekten aldatmaz.
Yusuf:Bir erkek için yapabileceğin en uçuk şey nedir?
Yasemin:Gerçekten seviyorsam,onun için herşeyi yaparım!
Yusuf:Sevdiğin erkek için ne yapmazsın peki?
Yasemin:"Evinde otur"derse oturmam.Özgürlüğümü kısıtlayamaz hiç kimse.Ben soruyorum:Sevgilini neden bu kadar çok seviyorsun?
Yusuf:Çünkü dünyadaki en güzel ve en iyi kadın,bana sahip çıkıyor.
Yasemin:O sana sahip çıkıyor gerçekten.
sinem68hepsi
Admin
Admin
sinem68hepsi

MesajKonu: Geri: Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 12:00 pm

Güzelmiş canım sağol ropörtaj için Laughing

düzenleme:yasmin[YC]cemroshh
yasmin[YC]cemroshh
Moderator
Moderator
yasmin[YC]cemroshh

Kadın

MesajKonu: Geri: Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 12:18 am

teşekkürler.. Very Happy
http://gruphepsiifan.goodoolz.com
esin19gulcin
Bizden
Bizden
esin19gulcin

Kadın

MesajKonu: Geri: Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 2:30 pm

Güzelmiş sağol clown
hepsiselinfb
Moderator
Moderator
hepsiselinfb

Kadın

MesajKonu: Geri: Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı   Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 7:17 pm

sağolun... çiçek kalp flower
http://millitakimfan.big-forum.net

Heygirl Sevgililer Günü Özel Sayısı Hepsi Röpöratjı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Heygirl Hepsi Testi